SIKÇA SORULAN SORULAR (S.S.S)

Neden PatenDersim'i Seçmeliyim?

Piyasadaki tek Paten Dersi veren Firma biz degiliz ancak Kaliteli ve Eğlenceli patenin adresi biz olduğumuza inanıyoruz çünkü bu sektördeki ilk Tekerlekli Paten Dersi veren  firmayız  ve bu işi ANTRENÖR vasfımız ile TAM ZAMANLI yapıyoruz.

Kaç Yaşında Başlanır?

Tekerlekli paten sporunu yurt dışında olduğu gibi ükemizdede 3 yaşından itibaren başlanılabilmektedir.Üst yaş sınırı Sağlık Problemleri olmadığı takdirde yoktur.şu ana kadar en büyük öğrencimiz 69 yaşındadır.

Paten Kaymak İstiyorum Ancak Endişelerim Var Ben'de Öğrenebilir miyim?

Merak etmeyin tüm korkularınızı bizimle birlikte yeniceksiniz ve bu sürecin en başında Düşmeyi ve Kalkmayı bizimle birlikte öğreneceksiniz ayrıca koruma ekipmanlarınızda olucak unutmayın ilk önceliğimiz sizin güvenliğiniz olacaktır.

Ne kadar Sürede Paten Kaymayı Öğrenebilirim?

Biz rakiplerimizin aksine öğrencimizi tanımadan ders sayısı belirtmek yerine öğrencimizi gözlemleyip tanıdıktan sonra kişiye özel yorumlamanın doğru olacağına inanıyoruz.

Çocukken Paten Kaydım Acaba yine Kayabilirmiyim?

Hayatınızın belli bir bölümünde Tekerlekli yada Buz pateni yaptıysanız çok daha hızlı öğreneceksiniz merak etmeyin çünkü bisiklet gibi buda unutulmuyor kısa bir oryantasyon dersinden sonra eskisi gibi kayabilirsiniz.

Nerelerde Ders Alabilirim?

Paten Dersim olarak İstanbul'un her bölgesinde ders verebilmekteyiz Bizi arayarak ister evinizde ister okulunuzda isterseniz Sitenizin spor alanlarında ders alabilirsiniz veya siz bize gelebilirsiniz (Şaşkınbakkal Etkinlik Alanı).

Rezarvasyon Yaptırmam Gerekir mi?

Evet.Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için ve aynı hocamız ile devam edebilmeniz en geç 1gün önceden  randevu almanızı tavsiye ediyoruz.

Paten Kayarak Kilo Verebilirmiyim?

Tabikide verebilirsiniz birçok yetişkin öğrencimiz bu amaçla paten öğreniyor ve hem kilo veriyorlar hemde vücütlarını sıkılaştırıyorlar.1 Saatlik paten eforundan  sonra yaklaşık  600-800 cal verebilirsiniz

Paten Kiralayabilirmiyim?

Evet bizden randevu alırken ayak numaranızı belirtirseniz paten kiralayabilirsiniz

Grup Dersleriniz varmı?

Grup derslerimizde var dilerseniz belirli dönemlerde açılan grup derslerimize veya kendi grubunuzu oluşturarak toplu ders alabilir üstelik daha avantajlı fiatlardan faydalanabilirsiniz.

Dersleri Hangi Dillerde alabiliriz?

Randevu alırken belirmeniz durumunda derslerimizi İNGİLİZCE ,  RUSÇA ve FARSÇA olarak ta verebilmekteyiz

Pandemi tedbirlerimiz nelerdir?

Gençlik spor bakanlığının pandemi kurallarına istinaden hocalarımız maske kullanmaktadır ve derslerde mümkün mertebe ders içerğine göre sosyal mesafe kurallarına dikkat edilmektedir, hocalarımızın hes kodları düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!