Mersin Paten maratonu

Mersin Paten Maratonu Beşinci uluslararası Mersin maratonuna Paten eklendi Mersin Büyükşehir Belediyesi nce organize edilen beşinci uluslararası Mersin maratonu 42 km parkurunda bu sene tekerlekli patenciler de yarıştı yer yer yağış alan parkurda 10 km koşucularıyla aynı finis noktasına gelen 42 km finish patenciler çarpışarak kaza yaşadılar ..

Tekerlekli Paten Antrenörlük Kursu

TekerlekliPaten Kursu Açılıyor Kaykay Federasyonu'nun düzenlemiş olduğu tekerlekli paten birinci kademe antrenörlük kursu Muğla/Ula ilinde 10 Ocak 15 Ocak arası düzenlenecek etkinliği katılım maksimum 75 kişiyle sınırlandırılmış durumda kayıt için federasyona 600 TL kayıt ücreti yatırılması gerekmektedir ayrıca katılım şartı olarak aday katı..

Pendik paten , kaykay ve scooter yarışları

Pendik Paten,Kaykay ve Scooter Yarışları  İlki 2018'de düzenlenen 2023 de ise 5.si düzenlenen proje çocuk genç ve yetişkinlere yönelik düzenlenen yarışlarda  farklı mesafe ve yaş gruplarında toplamda 1000 kişiye yakın sayıda gerçekleştiriliyor. Türkiye paten akademisi olarak katıldığız yarışa yaş kategorilerind..

Tekerlekli Paten Yardımcı Antrenörlük Duyurusu

5 Adımda Antrenörlük Belgesi Almak, 5 adımda antrenörlük belgesi nasıl alınır?  Adımlar: 1-Temel Eğitim Kursuna başvuru yapmak.(e-devlet)  Görseldeki ve aşağıdaki tarihler 2023/3 yani bu yılın son kursunun tarihlerini göstermektedir. 2-Temel eğitim sınav kaydı yapmak ,katılmak ,sınavı geçmek.(Aöf) Bu işlemi tamamlayınca a..

Summer Run 10K Tekerlekli Paten Sonuçları

İstanbul caddebostan etkinlik alanından başlayan 10km tekerlekli paten yarışı 47 patencinin katılımıyla büyük bir coşku ile start aldı tüm paten seviyelerininin rahat tamamlayabiliceği eğim olmayışı asfaltın genel olarak iyi oluşu kolay bir parkur olması yeni başlayanlar için teşvik edici olmuş oldu bunun yanında az katılı..

Summer Run 10k Paten yarışı

İstanbul’un en popüler caddebostan etkinlik alanında, Türkiye’nin en hızlı parkurunda koşu yarışından hemen önce paten yarışı olacak. Patenciler tarafından en çok talep edilen her seviyeden patencinin katılabiliceği eğimsiz, kişisel en iyi derecelerini geliştirebilecekleri Caddebostan sahil hattından gidiş dönüş olmak üzere 1..

Edirne Maratonu 10km Paten yarışı

Bu yıl 8.si düzenlenen Edirne Maratonuna 10km tekerlekli paten kategorisi açıldı süpriz olarak açılan ancak sınav tarihi ile çakıştığı için ertelenince bu seferde istanbuldaki Summer Run ile çakışmış ve birçok kişi kaydını iptal etmişti.Tek sorun bu değildi  yarışın rotası hakkında haritada gösterilmiş bir bilgi mevcu..

Cadde 10K Tekerlekli Paten Sonuçları

ÖDÜLLER 10K Kadınlar Genel Klasman ÖdülleriBirinci 5.000 TL İkinci: 3.000 TL Üçüncü: 2.000 TL 21K Kadınlar Genel Klasman ÖdülleriBirinci 5.000 TL İkinci: 3.000 TL Üçüncü: 2.000 TL 10K Erkekler Genel Klasman ÖdülleriBirinci 5.000 TL İkinci: 3.000 TL Üçüncü: ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!