Bahadır ÖRS ve Tuğçe SARICA ÖRS tarafından 2010 Yılında kurulmuştur. Amacı tekerlekli paten sporunu öğrenmek ve ilerletmek isteyen herkese özel dersler vermektir. Diğer bir amacı bu sporu en iyi şekilde öğretmek ve sevdirmektir.

Çiftimiz 2021 yılında Dünya'yı gezmeye karar vermiş Tekerlekli patenlerini'de yanlarına alarak gezmektedirler an itibari ile 60'dan fazla ülkeyi gezmiş 500den fazla şehri deneyimlemişlerdir.Kurdukları sistem ile Türkiye dereceleri alan genç sporculara , üniversite öğrencilerine eğiticinin eğitimi dersi vererek paten dersleri vermelerini sağlamış hem öğrencilere hemde kendilerine gelir kaynağı oluşturmuşlardır.

Bahadır Örs, 1988 yılında doğdu.Ortaokul yıllarında yazın Eskişehirde paten kursa katılarak paten ve hokey ilk orada  tanıştı, yıllar sonra istanbul üniversitesini kazanınca ilk önce curling sonra ise Buz hokeyi sporuna üniversite takımıyla başladı daha sonra birçok kulube transfer olarak 6 yıl kadar buz hokeyi oynadı.Bir çok belediye buz pistinde önce eğitmenlik sonra ise koordinatörlük yapmıştır. Buz hokeyi dışında bir çok sporda lisanslı olarak aktif sporcu olmuş ve birçok takım dereceleri vardır . Hobisini işe çevirmeye karar veren çift Tekerlekli paten derslerinede başlamış her geçen gün tecrübesini daha arttırmıştır.Özel Yiğit Koleji ve Doğa Kolejinde , Sınav Kolejleri  gibi buz pateni kategorisinde eğitmenlik yapmış 2021 yılına kadar öğretmenliğe devam etmiştir

Tuğçe Sarıca ÖRS, 1988 yılında doğdu. İstanbul üniversitesini bitirdi. Buz hokeyine üniversite yıllarında üniversite takımında başladı.Ardından İBSK , KORSANLAR, ZEYTİNBURNU takımlarında oynadı.Ayrıca İst üniversitesi Curling takımında üç yıl boyunca oynayan Tuğçe Sarıca Örs  su ürünleri mühendisliği bitirmesiyle beraber Tüplü dalış eğitmenliği sertifikasınıda aldı.Bir yandan paten derslerine devam eden hocamız yüksek lisansını İş güvenliği ve sağlığı alanında tamamlayarak B sınıfı statüsü alarak firmalara 2021 yılına kadar hizmet vermiştir.

Organizasyonlar:

2015 Bahadır ÖRS İle Kartal Paten Turnuvası

2017 Tekerlekli Paten Eğitmenlik Semineri

2017 Türkiye Paten Dergisi Editörlüğü

2018 Türkiye Paten Festivali Trabzon

2019 Türkiye Paten Dergisi Editörlüğü

2021 DoğaFest Slide ve Yüksek Atlama Yarışması

2022 Türkiye Kaykay Federasyonu Teknik Kurul Üyesi

Hizmetlerimiz

  • Okullara Kolejlere eğitim
  • Özel ders ve kurslar
  • Work shop hizmeti
  • Kurumsal firmalara etkinlik
  • Sentetik Pist kurulumu ve bakımı
  • Doğal Buz Pisti kurulumu ve bakımı
  • Organizasyon ve açılış gösterileri
  • Teknik destek
  • Danışmanlık
  • Patenli Tanıtım ve Broşür Dağıtımı

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!