​Kurucu :Bahadır ÖRS

1988 Doğumlu olan Bahadır ÖRS Tekerlekli paten sporuna 2001 de Eskişehirde aldığı bir kurs ile başladı ve liseye başlayana kadar devam etti.Lise yıllarındaki aradan sonra  Buz hokeyi ne   2009 yılında üniversite takımında başlayarak paten sporuna temelli olarak geri döndü İstanbul Üniversitesi , İstanbul Buz Sporları , Atak Buz Sporları gibi takımlarda sporculuk kariyerine devam ederken bir yandan da Üniversite futbol Fakülte  Takımının Kalecisi olarak 2 yıl geçirdi ve Fakülteler arası turnuvada birincilik aldıktan sonra sakatlık sebebi ile kaleciliği bırakmak zorunda kaldı ve 6 ay spora ara verdikten sonra Fiziksel Aktiviteyi  diğer sporlara göre  daha az bulunduran Curling oyununa başladı ve takımca 3 kez Türkiye üçüncülüğü kazandı.Tekerlekli paten dersleri vermek için 2010 yılında ekibini kurarak  Türkiyede ilk defa tekerlekli paten derslerine farklı bakış getirerek  yeni bir sektör oluşturmuştur ve birçok eğitmene örnek olmuştur.Özel Yiğit Koleji , Doğa Koleji ve Bilfen Kolejlerinde  buz pateni kategorisinde buz pateni ,buz hokeyi branşında usta öğretici olarak çalışarak  her geçen yıl tecrübesini daha arttırarak 2014 yılında resmi olarak da PatenDersim firmasını kurmuştur aktif olarak üsküdar SINAV KOLEJİ buz pateni  derslerini ve tekerlekli paten kulüp faaliyetlerini yürütmektedir. 2019 Trabzon paten festivalinde 5KM 10KM yarışında kendi kategorisinde 1. olmuştur.2020 İBB 10KM Bebek paten yarışında kendi kategorisinde ise 3. olmuştur.2021 İBB yarı maratonun'da ise 2. olmuştur.

Kurucu :Tuğçe SARICA ÖRS

 1988 Doğumlu olan Tuğçe SARICA ÖRS , İstanbul üniversitesi Su Ürünleri Mühendisliği bitirdi ardından Marmara Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Alanında yüksek yaptı.Buz hokeyine üniversite yıllarında 2009 üniversite yıllarında üniversite takımında hem hokeye hem Curling sporuna başlayan Tuğçe hocamız Buz Hokeyinde İstanbul Üniversitesi , İstanbul Buz Sporları Kulubü , Buz Korsanları ve Zeytinburnu belediyesi bayan takımlarında oynamış ve takımı ile beraber birçok Türkiye derecesi almıştır. Ayni zamanda PatenDersim ‘in kurucularından olan hocamız Tüplü dalış yapmayı Yaşam felsefesi haline getirerek 100’den fazla dalış yapmıştır ve halen yapmaktadır. 2011 yılından beri buz pateni ve tekerlekli paten dersleri vermektedir.2017 Bangladesh Rollball World Cup a bayan milli takım sporcusu olarak katılmış ve bayan takımının kaptanı olarak görev yapmıştır.

Eğitmen : Atakan Cem KARAGÖZ

İstanbul Üniversitesi Arkeoloji fakültesi son sıınıf öğrencisi olan eğitmenimiz , çocukluk dönemlerinden itibaren paten ve kaykayla ilgilenmeye başlamıştır.8 yılı aşkın bir süredir paten kaykay ile iç içe olmuştur , 2013 yılında Buz Hokeyi ile tanışmıştır ve yine İstanbul Üniversitesi Buz Hokeyi Takımında sporculuk hayatına devam etmektedir.2017 Rollball World Cup'a milli sporcu olarak katılmış ve milli takım kalecisi olarak kalemizi savunmuştur.Entelektüel birikime oldukça önem veren eğitmenimiz pek çok ülke gezmiş ve uluslar arası alanda çeşitli üniversitelerin ortak yürüttüğü çeşitli bilimsel araştırma projelerinde yer almıştır.Bunun yanında Kültür ve Turizm Bakanlığında dönemsel olarak çalışmış bakanlık bünyesinde araştırma çalışmalarına katılmıştır.Seyahati çok seven Atakan hocamız bulduğu her fırsatta yurt dışına çıkarak dünyayı dolaşmaktadır.

Atakan hocamız hem paten hem kaykay derslerimizi verebilmektedir.

Eğitmen:Hakan ŞEN
Kuruluş yılımızdan beri her zaman yanımızda olan hakan hocamız Türkiyede ilk kez yapılan 2012 slalom yarışmasında 4.lük kazanmış ve gönüllerin şampiyonu olmuştur.2017 Dünya world cup (patenli hentbol) rollball turnuvasında milli sporcu olarak katılmış ve ülkesini temsil etmiştir.

Eğitmen Yaren PİRİ

2001 doğumlu olan Yaren küçüklüğünden beri çeşitli sporlarla ilgilenmiş, lisanslı olarak yüzme,voleybol ve atletizmle uğraşmış bu dallarda çeşitli dereceleri vardır. Patene sevgisi küçüklüğünden gelen Yaren, 2017 yılında Bahadır Örs ve Tuğçe Sarıca Örs’ün önderlik ettiği, Bangladeş Rollball (patenli hentbol) turnuvasına milli sporcu olarak katılmış ve ülkemizi temsil etmiştir. 2017 senesinşn ikinci turnuvası olan Antalya Futins (patenli futbol) Şampiyonası’nda takımıyla 3. olmuştur. 2019 Trabzon Paten Yarışı’nda Kadınlar 10K hız kategorisinde Türkiye 3. lüğü vardır. 2019 yılında Futins (patenli futbol) dalında antrenörlük ve hakemlik sertifika programlarına katılmış, başarıyla tamamlamıştır.2020 İbb yarı maraton kadınlar 19-29 yaş birincisi


Eğitmen Emre Taha GÜRSOY

2001 Doğumlu olan Emre Taha Gürsoy Lise hayatından beri aktif olarak birden fazla spor dallarıyla ilgilenmiş olup 2 senelik buz hokeyi kariyerinin yanında hala aktif olarak devam eden bir tekerlekli paten sporuna devam etmektedir. Hem buz pistinde hem tekerlekli paten alanlarında eğitimlere devam etmektedir. Eğitmenimiz sezonluk ise snowboard , kayak gibi alanlarda ise kendince hobisel faaliyetlerine faal bir şekilde devam etmektedir. Türkiye’de 2018 yılında gerçekleşen ilk tekerlekli paten yarışı olan Spor İstanbul tarafından düzenlenen maratona katılmış olup günümüze kadar birçok yarışa katılıp deneyim sahibi olmuş,kendisi bizim hem bir sporcumuz olup hem de eğitmenimizdir.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!